Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nidapark Küçükyalı

İstanbul Anadolu / Maltepe

Nidapark Küçükyalı Resimleri

Nidapark Küçükyalı Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Nidapark Küçükyalı İç Resimleri


Nidapark Küçükyalı Hakkında

Tahincioğlu Gayrimenkul'ün en yeni projesi Nidapark Küçükyalı, Maltepe'de 68 bin 785 metrekarelik arazi üzerinde inşa ediliyor. Toplam 4 etaptan meydana gelen projede bin 159 konut, 769 ofis ve 82 dükkan yer alıyor. 3 yılda tamamlanması planlanan projede inşaat çalışmalarına 2 ay sonra başlanacak.

"Nidapark" markasıyla konut projeleri geliştiren Tahincioğlu'nun en yeni projesi Nidapark Küçükyalı'da ön satışlara başlandı. Daire fiyatlarının 480 bin TL ile 1 milyon 854 bin TL arasında değiştiği Nidapark Küçükyalı projesinde alanları 63 metrekare ile 246 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire tiplerine yer veriliyor.

Teslimlerine Haziran 2020'de başlanması planlanan proje, Küçükyalı metrosunun yanı başında yükseliyor. Sedef, Kınalı, Burgaz ve Heybeli etaplarından oluşan projede; Sedef, Kınalı ve Burgaz etaplarında satışlar devam ediyor. Sedef ve Kınalı etaplarındaki 4+1 dairelerin tamamının satıldığı Nidapark Küçükyalı projesinde son etabın da önümüzdeki günlerde satışa çıkması bekleniyor.

Konut, ofis ve dükkanların yanı sıra ilkokul, ibadethane, meydan ve park alanlarına da yer verilen Nidapark Küçükyalı projesi yatırımcılarına yüksek oranda prim vadediyor. Çalışmaların hızla devam ettiği projede lansman öncesi döneme özel avantajlı ödeme koşulları sunuluyor.

Nidapark Küçükyalı Özellikleri

Genel

Deniz Manzarası Kapalı Otopark

Sosyal

Sauna

Spor

Açık yüzme havuzu Kapalı yüzme havuzu
Projeyle ilgileniyorum

Nidapark Küçükyalı haberleri