Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nivo Ataköy

İstanbul Avrupa / Bakırköy

Nivo Ataköy Resimleri

Nivo Ataköy Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Nivo Ataköy İç Resimleri


Nivo Ataköy Hakkında

Cathay Group ve Liderlik Development işbirliğinde Ataköy'de geliştirilen Nivo Ataköy projesi 12 bin 689 metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. Toplam 314 konut ve 73 ticari birimin yer aldığı projede alanları 50 metrekare ile 80 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1 ve 2+1 tipinde konutlar yer alıyor. Projenin teslimlerine 2019'da başlanması planlanıyor.

Tamamlandığında yatırımcısına yüzde 60 oranında prim kazandırması beklenen Nivo Ataköy projesinin satışlarına 2016'nın son çeyreğinde başlandı. Lansman öncesi dönemde yüzde 20'sinin satışları tamamlanan proje, yabancı yatırımcıdan da büyük ilgi gördü. 175 milyon dolar yatırım değeriyle hayata geçirilen Nivo Ataköy projesinden konut sahibi olanların arasında çok sayıda Körfez yatırımcısı bulunuyor.

Daire fiyatlarının 442 bin TL'den başladığı Nivo Ataköy projesinde aylık 2 bin 500 TL'den başlayan taksitlerle konut sahibi olunabiliyor. LEED Gold Sertifikası adayı olan proje; Atatürk Havalimanı'na 4 kilometre, Bakırköy İskelesi'ne 5 kilometre, Taksim Meydanı'na 24 kilometre, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne 25 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne ise 34 kilometre uzaklıkta yükseliyor. AVM'lerin, otellerin, eğitim ve sağlık kurumlarının çevrelediği bir lokasyonda konumlandırılan Nivo Ataköy projesi metro ve metrobüse olan yakınlığıyla da yatırımcısına trafiksiz bir yaşam vadediyor.

İçerisinde 3 bin 500 metrekarelik kamuya açık bir parkın da yer alacağı proje hakkında bilgi veren Cathay Group Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Alper Tuğsuz, "Nivo Ataköy'ün, bölgenin değerine değer katacağına inanıyoruz. İstanbul’un en lüks semtlerinden biri olan Ataköy’de E-5 yan yola cepheli, çok değerli bir arazi üzerine inşa etmeye başladığımız projemizin sadece Türkiye değil dünya çapında ses getirecek, örnek gösterilecek, ödüller alacak bir proje olması için çalışıyoruz" dedi.

Nivo Ataköy Özellikleri

Genel

Kapalı Otopark Bahçe Park

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Restoran Cafe Sauna

Spor

Açık yüzme havuzu Kapalı yüzme havuzu Basketbol Futbol Tenis

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Nivo Ataköy haberleri