Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Nivo İstanbul

İstanbul Avrupa / Küçükçekmece

Nivo İstanbul Resimleri

Nivo İstanbul Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Nivo İstanbul İç Resimleri


Nivo İstanbul Plan ve krokileri

Nivo İstanbul Hakkında

Cathay Group'un Neba A.Ş. ortaklığında hayata geçirdiği Nivo İstanbul projesi Basın Ekspres Yolu üzerinde konumlandırılıyor. 42 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen projede, 6 blokta bin 418 bağımsız birimden meydana geliyor. Alanları 50 metrekare ile 147 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde dairelere yer verilen Nivo İstanbul'da; konut ve home ofislerin yanı sıra bir otel bloğu, ofisler ve ticari birimler de bulunuyor.

İstanbul'un en değerli yatırım alanlarından biri haline gelen Basın Ekspres Yolu üzerinde inşa edilen Nivo İstanbul projesinde inşaatın büyük bir kısmı tamamlandı. Aralık 2018'de sahiplerine teslim edilmesi beklenen Nivo İstanbul projesinde satışlar 2016'nın ikinci çeyreğinde başladı. Yerli yabancının yanı sıra Arap yatırımcının da büyük ilgi gösterdiği proje, kısa sürede büyük bir satış grafiği yakaladı.

Nivo İstanbul'un basın lansmanında proje hakkında bilgi veren Cathay Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz, "Kısa sürede yüzde 12 oranında prim yapan Nivo İstanbul'da yabancılara satış oranı şu an yüzde 10 civarında. Projenin teslim tarihinin yaklaşacağı 2018’de ise yabancı yatırımcı oranı yüzde 20’ye yaklaşacak" dedi.

Daire fiyatlarının 326 bin TL'den başladığı Nivo İstanbul'un 1 bloğu serviced apartments, 3 bloğu home-ofis ve 2 bloğu ise konut olacak. Aylık bin 500 TL'den başlayan taksitlerle konut sahibi olma fırsatının sunulduğu proje tamamlandığında yüzde 38 oranında prim yapacak. Toplam inşaat alanı 200 bin metrekareyi bulan Nivo İstanbul'da semte açık, trafik ve yaya giriş çıkışına açık alışveriş caddesi de yer alacak.

Nivo İstanbul Özellikleri

Genel

Kapalı Otopark Bahçe Park Market Güneşlenme terası

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Restoran Cafe Sauna

Spor

Açık yüzme havuzu Kapalı yüzme havuzu

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Nivo İstanbul haberleri