Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ofis Karat Bakırköy

İstanbul Avrupa / Bakırköy

Ofis Karat Bakırköy Resimleri

Ofis Karat Bakırköy Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Ofis Karat Bakırköy İç Resimleri


Ofis Karat Bakırköy Hakkında

Baş Yapı, Elit Vizyon ve Güney Gayrimenkul'ün Emlak Konut GYO güvencesinde hayata geçirdiği Ofis Karat Bakırköy projesinde 72 adet ofis ve 18 adet dükkan yer alıyor. 5 bin 250 metrekarelik arazi üzerinde yükselen projenin teslimlerine Mart 2019'da başlanması planlanıyor.

İstanbul'un hızla değerlenen yatırım alanlarından Bakırköy'de konumlandırılan Ofis Karat Bakırköy projesinde ön talep toplama çalışmalarına Şubat ayında başlandı. Satışlarına ise Mart ayı itibariyle başlanan Ofis Karat Bakırköy projesi yatırımcıdan büyük ilgi gördü. Toplam 90 bağımsız birimden oluşan proje; Emlak Konut GYO'nun "Güçlü Türkiye için birlik vakti" kampanyası kapsamında satışa çıkarıldı.

Teslimlerine Mart 2019'da başlanması planlanan Ofis Karat Bakırköy projesi kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin bulunduğu arsa üzerinde konumlandırılıyor. Ön satış döneminde yüzde 10'unun sahiplerini bulduğu proje, 6 katlı tek bloktan meydana geliyor. Projede yer alan ofislerin büyüklükleri 70 metrekare ile 420 metrekare arasında, dükkanların büyüklükleri 20 metrekare ile 400 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Merkezi lokasyonuyla dikkat çeken Ofis Karat Bakırköy projesi toplu ulaşım ve raylı ulaşım sistemlerine 5 dakika, deniz ulaşımına 10 dakika, havalimanına 15 dakika, alışveriş merkezleri ve sosyal alanlara ise 5 dakika mesafede konumlandırılıyor. Projede yer alan ofislerin fiyatları 940 bin TL ile 7 milyon 600 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Ofis Karat Bakırköy Özellikleri

Genel

Deniz Manzarası Kapalı Otopark

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Restoran Cafe

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Ofis Karat Bakırköy haberleri