Validebağ Konakları
1 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay覺
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay覺
Yedi Mavi
4 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay覺
Kordon İstanbul
6 Ay Sonra Teslim
Kordon İstanbul İstanbul Avrupa / Kağıthane 295.000 TL - 1.840.000 TL Proje Detay覺

Optimist Residence

İstanbul Anadolu / Kadıköy

Optimist Residence Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Optimist Residence Hakkında

Mist İnşaat'ın Fikirtepe'de konumlandırdığı Optimist Residence projesinde büyüklükleri 56 metrekare ile 166 metrekare arasında değişiklik gösteren stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde tasarlanmış toplam 550 konut bulunuyor. Konutların yanı sıra 56 ticari birimin de yer aldığı Optimist Residence'ın Aralık 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Anadolu yakasının en hızlı değerlenen lokasyonlarından Fikirtepe'de 13 bin 400 metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen Optimist Residence projesinde satışlara başlandı. Bu yıl 5'incisi düzenlenen CNR Emlak Fuarı'nda yatırımcıların karşısına çıkan Optimist Residence kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında inşa ediliyor. Tüm dairelerin 3.15 metrelik tavan yükseliğine sahip olduğu projede ilk 30 daireye özel çeşitli fırsatlar sunuluyor. Metrekare birim fiyatlarının 5 bin 500 TL ile 6 bin TL arasında değişiklik gösterdiği Optimist Residence projesi tamamlandığında dairelerin minimum 2 bin TL'den kiraya verilebileceği öngörülüyor.

Firma bünyesinde vade farksız 60 ay taksit imkanının sunulduğu Optimist Residence projesi Marmaray ve Kadıköy-Kartal metrosunun kesişme noktası olan Ayrılık Çeşmesi durağına 150 metre, metrobüs ve metroya ise 200 metre mesafede konumlandırılıyor. Yatırımcısına trafiksiz bir yaşam vadeden proje, Türkiye'nin en büyük dikey bahçesi olmasıyla da fark yaratıyor. Dikey ve teras bahçelerde toplam 6 bin metrekarelik yeşil alana sahip olan Optimist Residence; 56 adet dükkandan oluşan çarşısıyla da bölgenin yeni cazibe merkezi olmaya hazırlanıyor.

Optimist Residence Özellikleri

Genel

Deniz Manzarası Adalar Manzarası Kapalı Otopark Bahçe Park Market Güneşlenme terası

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Restoran Cafe Sauna Çocuk oyun alanları

Spor

Açık yüzme havuzu Fitness merkezi Çocuk yüzme havuzu

Teknik

Jeneratör Asansör

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Optimist Residence haberleri