Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Piazza

İstanbul Anadolu / Maltepe

Piazza Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Piazza Hakkında

Rönesans Gayrimenkul'ün Maltepe'de inşa ettiği Piazza projesinde toplam 230 konut, 21 katlı bir ofis bloğu ve cadde mağazaları bulunuyor. Yaklaşık 42 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Piazza'da alanları 59 metrekare ile 214 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daireler yer alıyor. Projenin teslimlerine Mart 2018'de başlanacağı öngörülüyor.

Anadolu yakasının değeri hızla yükselen lokasyonlarından Maltepe'de geliştirilen Piazza'nın satışlarına geçtiğimiz Ekim ayında başlandı. Konut, ofis ve cadde mağazalarından oluşan karma proje, satışa çıktığı günden itibaren yatırımcıdan büyük ilgi gördü. 320 milyon euro yatıırm değeriyle inşa edilen Piazza Maltepe; Sabiha Gökçen Havaalanı’na 20 kilometre, sahil yoluna 3 kilometre mesafede inşa ediliyor. İçerisinde bir de metro durağının yer alacağı proje, yatırımcısına trafiksiz bir yaşam vadediyor.

Peşin ödemelere özel yüzde 12'lik indirim fırsatıyla satışa çıkan Piazza Maltepe'de yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Konut fiyatlarının 502 bin TL ile 1 milyon 570 bin TL arasında değişiklik gösterdiği Piazza'da yatırımcılara sıfır faizle 60 ay, 0,45 faiz oranıyla 120 ay, 0,79 faiz oranıyla 240 ay vade imkanı sunuluyor. Projenin ödeme planına göre; 22 bin 500 TL'den başlayan peşinat tutarı ve aylık 3 bin 358 TL'den başlayan taksitlerle Piazza projesinde kolayca konut satın alınabiliyor.

Satışlarının yüzde 65'inin tamamlandığı Piazza Maltepe projesinin basın lansmanında projeyle ilgili bilgi veren Rönesans Gayrimenkul Yatırım Genel Müdürü Hasan Şimşek, Piazza’nın yıllık ziyaretçi sayısının yaklaşık 16 milyon olacağını öngördüklerini belirterek şöyle konuştu: "Piazza projesinin ofis bölümünde yaklaşık 3 bin kişinin alışveriş merkezinde ise bin 500 kişinin çalışacağını öngördüğümüzde 230 özel rezidanstan oluşan dairelerin yatırımcısı için karlı olacağı ve yüksek kira getirisi sağlayacağını söyleyebiliriz."

Piazza Özellikleri

Genel

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Restoran Cafe Sauna Çocuk oyun alanları

Spor

Fitness merkezi

Teknik

Asansör

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Piazza haberleri