Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Premium Ofis Beylerbeyi

İstanbul Anadolu / Üsküdar

Premium Ofis Beylerbeyi Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Premium Ofis Beylerbeyi Hakkında

Ege Yapı tarafından Üsküdar'da 5 bin 773 metrekarelik arazi üzerinde yükselen Premium Ofis Beylerbeyi projesinde alanları 200 metrekare ile 565 metrekare arasında değişiklik gösteren ofisler bulunuyor. Toplam 8 bin 45 metrekarelik ofis alanının yer aldığı Premium Ofis Beylerbeyi'nde teslimlerin Mart 2018'de başlaması planlanıyor.

İstanbul'un en değerli yaşam alanlarından Üsküdar Beylerbeyi'nde inşa edilen Premium Ofis Beylerbeyi projesinde satışlar başladı. Lansmana özel metrekaresi 12 bin 500 TL'den satışa sunulan Premium Ofis Beylerbeyi'nde ofis fiyatları 2 milyon 500 bin TL'den başlıyor.

İnşaat çalışmalarının yüzde 70'inin tamamlandığı proje, 105 milyon TL yatırım değeriyle inşa ediliyor. Toplam 3 bloktan oluşan Premium Ofis Beylerbeyi, lokasyonuyla dikkat çekiyor. İstanbul Boğazı'na çok yakın bir mesafede konumlandırılan proje; 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nün ve metrobüs durağının hemen yanı başında, Beylerbeyi sahile ise 1,6 kilometre mesafede konumlandırılıyor.

Proje hakkında bilgi veren Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, "Premium Ofis Beylerbeyi projesi, her dönem ülke ekonomisine ve istihdama katma değer sağlayan Ege Yapı’nın gelecek üç yıl içinde 2,5 milyar TL’lik yatırım zincirinin ikinci halkası olarak hayata geçiyor. Proje, konumu itibarıyla D-100 Karayolu, TEM Otoyolu ve 3. Çevreyolu’na yakınlığı ile kilit bir noktada yer alan Beylerbeyi’nde yükseliyor. 4 metreye varan tavan yüksekliğinden, açılır yekpare camlarına kadar ferah bir mimariye sahip olan Premium Ofis Beylerbeyi, özenle kurgulanmış sosyal alanları ile yakın gelecekteki sakinlerine ideal bir iş ortamı sunacak" diye konuştu.

Premium Ofis Beylerbeyi Özellikleri

Genel

Kapalı Otopark Bahçe Park

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Spor

Fitness merkezi

Teknik

Asansör

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Premium Ofis Beylerbeyi haberleri