Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

S Life Ekspres

İstanbul Avrupa / Bahçelievler

S Life Ekspres Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

S Life Ekspres Hakkında

Siyapı İnşaat ve SAK Group ortaklığında Bahçelievler'de hayata geçirilen S Life Ekspres projesinde büyüklükleri 63 metrekare ile 181 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde tasarlanmış 184 konut yer alıyor. Konutların yanı sıra 13 dükkana da yer verilen S Life Ekspres'in Haziran 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Ulaşım arterlerinin artmasıyla İstanbul'un en değerli lokasyonlarından biri haline gelen Yenibosna'da 8 bin metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen S Life Ekspres projesi iki bloktan meydana geliyor. Basın Ekspres Yolu üzerinde konumlandırılan S Life Ekspres projesi yatırımcılarına yüksek standartlarda bir yaşamın yanı sıra karlı bir yatırım imkanı sunuyor.

Tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim kazandıracağı öngörülen S Life Ekspres'te 1+1 daireler 451 bin TL'den, 2+1 daireler 785 bin TL'den, 3+1 daireler ise 1 milyon 230 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Yüzde 20 peşinatla 6 ay sonra banka kredisi kullanarak konut sahibi olunabilen projeden yüzde 25 peşinat ve 36 ay vade farksız taksit imkanından yararlanarak da daire satın alınabiliyor.

Atatürk Havalimanı'na 6, Starcity AVM'ye 2, Doğa Koleji'ne 3, TEM'e 10, metrobüse ise 8 dakikalık mesafede bulunan S Life Ekspres projesinin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, buhar odası, sauna, çocuk oyun alanları, restoran, kafe, fitness merkezi, kapalı otopark ve peyzaj alanları bulunuyor.

S Life Ekspres Özellikleri

Genel

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Restoran Cafe Sauna Çocuk oyun alanları

Spor

Açık yüzme havuzu Kapalı yüzme havuzu Fitness merkezi

Teknik

Asansör

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

S Life Ekspres haberleri