Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sea Pearl Ataköy

İstanbul Avrupa / Bakırköy

Sea Pearl Ataköy Resimleri

Sea Pearl Ataköy Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Sea Pearl Ataköy İç Resimleri


Sea Pearl Ataköy Plan ve krokileri

Sea Pearl Ataköy Hakkında

Kuzu Grup'un 2 milyar 700 milyon TL yatırım değeriyle Ataköy'de inşa ettiği Sea Pearl Ataköy projesi, 127 bin 600 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılıyor. Alanları 96 metrekare ile 399 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 2,5+1, 3,5+1 ve 4,5+1 daire tiplerine yer verilen projede toplam bin 401 daire ve 17 ticari ünite bulunuyor. Sea Pearl Ataköy'de yaşam Temmuz ayında başlayacak.

İlk olarak Cityscape Global 2014'te yatırımcıyla buluşan Sea Pearl Ataköy projesinde resmi satışlar Mart 2015 itibariyle başladı. İki etaptan meydana gelen proje; 8'i rezidans ve 1'i otele ait olmak üzere 9 kuleden oluşuyor. Yerli ve yabancı yatırımcının İstanbul'daki gözde projelerinden biri haline gelen Sea Pearl Ataköy'de ilk etap teslimlerine Temmuz ayında, ikinci etap teslimlerine ise 2018'de başlanması hedefleniyor.

Cityscape Turkey Fuarı'nın ilk gününde 24 milyon dolarlık satış yapılan projede daire fiyatları 745 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere uygun ödeme koşullarının sunulduğu Sea Pearl Ataköy projesinde konut ve ticari birimlerin yanı sıra 200 odalı bir otele de yer veriliyor. İnşaatın hızla devam ettiği Sea Pearl Ataköy'de aidatların metrekare başına 3-4 TL olacağı öngörülüyor.

Satışlarına hızla devam edilen projenin örnek daireleri, Fatih Kıral Mobilya ve Dekorasyon tarafından dizayn edildi. Alanları 119 metrekare olan 1.5+1 ve alanları 385 metrekare olan 4.5+1 tipindeki örnek daireler, Caracole ve Versace ürünleri ile dekore edildi.

Ataköy'ün denize sıfır tek premium projesi olarak lanse edilen proje; Asya ve Avrupa'yı deniz altından bağlayan Marmaray'a ve Avrasya Tüneli'ne yakınlığının yanı sıra, hızlı tren ve metro duraklarına olan mesafesi ve Atatürk Havalimanı'na 6 dakikada ulaşım imkanı sağlamasıyla dikkat çekiyor.

Sea Pearl Ataköy Özellikleri

Genel

Deniz Manzarası Kapalı Otopark Bahçe Park Market Güneşlenme terası

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Restoran Cafe Sauna Müzik odası Çocuk oyun alanları

Spor

Açık yüzme havuzu Kapalı yüzme havuzu Fitness merkezi Çocuk yüzme havuzu

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Sea Pearl Ataköy haberleri