Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Optimist Residence
2 Yıl Sonra Teslim
Optimist Residence İstanbul Anadolu / Kadıköy Proje Detayı
Sur Yapı Antalya
2 Yıl Sonra Teslim
Sur Yapı Antalya Antalya / Kepez 107.100 TL - 460.800 TL Proje Detayı
Tema İstanbul Bahçe
1 Yıl Sonra Teslim
Tema İstanbul Bahçe İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 509.000 TL - 1.637.000 TL Proje Detayı

Self İstanbul

İstanbul Avrupa / Esenyurt

Self İstanbul Resimleri

Self İstanbul Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Self İstanbul Plan ve krokileri

Self İstanbul Hakkında

Karden İnşaat imzasıyla İstanbul'un gelişen yüzü Esenyurt'ta inşa edilen Self İstanbul projesinde alanları 66 metrekare ile 290 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış toplam 609 konuta yer veriliyor. Konutların yanı sıra 60 adet ticari birimin de bulunduğu Self İstanbul'un teslimlerine Eylül 2019'da başlanması planlanıyor.

İstanbul'un değerlenmeye devam eden lokasyonlarından Esenyurt'ta geliştirilen Self İstanbul projesinde ön talep toplama çalışmalarına geçtiğimiz günlerde başlandı. Toplu taşıma araçlarına, AVM'lere , Atatürk Havalimanı'na, TEM ve E-5'e yakınlığıyla dikkat çeken Self İstanbul, lokasyonuyla hem yatırımcıya hem oturumcuya büyük avantajlar sağlıyor.

Arazisinin yüzde 85'i yeşil alanlara ayrılan Self İstanbul projesinde; balkonlu 1+1, ebeveyn banyolu 2+1, süit odalı 3+1 ve 4+1 konut tipleri ile çatı dubleksi ve bahçe katları olmak üzere farklı konut modellerine yer veriliyor. 203 milyon TL yatırımla yükselen projede, konut ve dükkanların yanı sıra 27 dersliklik bir özel okula da yer veriliyor.

Tamamlandığında en küçük dairenin minimum 1.300 TL'den kiraya verilebileceği Self İstanbul'da 1+1 daireler 329 bin TL'den, 2+1 daireler 319 bin TL'den, 3+1 daireler ise 449 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcıların beğenisine sunuluyor. Yüzde 25 peşinatla 48 ay vade imkanının sunulduğu projede kişiye özel ödeme imkanları da bulunuyor. Yüzde 50 peşin ödemelerde kalan yüzde 50'lik kısmın teslime ötelenebildiği Self İstanbul projesinde başlatılan "Daireni sat getir" kampanyası kapsamında; kendi dairesini satarak projeden konut sahibi olmak isteyenler, yüzde 5 peşinat ödedikten sonra kalan bedeli dairesini sattıktan sonra ödeyebiliyor. Dairesini satamayan yatırımcılara ise ödedikleri peşinat kesintisiz olarak geri ödeniyor.

Self İstanbul Özellikleri

Genel

Kapalı Otopark Bahçe Park Market Güneşlenme terası

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Restoran Cafe Sauna

Spor

Açık yüzme havuzu Çocuk yüzme havuzu

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Self İstanbul haberleri