Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Sinpaş Finans Şehir

İstanbul Anadolu / Ümraniye

Sinpaş Finans Şehir Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Sinpaş Finans Şehir Hakkında

Sinpaş Yapı tarafından Ataşehir ve Ümraniye'nin kesişim noktasında 141 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Sinpaş Finans Şehir projesinde 2 bin 600 konut ve 150 dükkana yer veriliyor. İnşaat çalışmalarının devam ettiği Sinpaş Finans Şehir'de teslimlere Aralık 2019'da başlanacağı öngörülüyor.

Tamamlanmasıyla birlikte İstanbul'u dünyanın en önemli finans üslerinden biri haline getirecek olan İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'ne yürüme mesafesinde inşa edilen Sinpaş Finans Şehir projesinde ön satışlara geçtiğimiz günlerde başlandı. Lansman öncesinde büyük bir taleple karşılaşan Sinpaş Finans Şehir, 28 Eylül Perşembe günü düzenlenen basın toplantısıyla görücüye çıktı.

Projenin lansmanında konuşan Sinpaş Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik; “Londra ve New York gibi dünyanın finans şehirlerinde gelişen yaşam konseptleri, o bölgenin çekim merkezi haline geliyor. Finans dünyası ile iç içe olan yaşam alanları da hızla gelişiyor. Bunun en güzel örneklerinden biri New York’un yanı başında yer alan Soho’dur. Şimdi Soho’da herkesin imrendiği mimari ve sıcak yaşam, Sinpaş Finans Şehir ile hayata geçecek. Bizi heyecanlandıran bu projeyi 2 milyar 350 milyon TL’lik bir yatırımla gerçekleştiriyoruz. 36 bin 500 metrekarelik bu dev şehir parkında göletler, oturma terasları ve yeşillikler içinde keyifle vakit geçirme imkânı sunuyoruz" diye konuştu.

Yatırımcısına kısa sürede yüksek prim vadeden Sinpaş Finans Şehir projesi daireler, home ofisler ve ticari birimlerden meydana geliyor. Metroya birkaç dakikalık mesafede geliştirilen Sinpaş Finans Şehir'in ödeme planına göre; projeden yüzde 1 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Peşinat sonrası iki ara ödeme ve vade farksız 36 ay vade imkanından yararlanılabilen projede, kalan yüzde 40'lık bedeli teslimde ödeme fırsatı da sunuluyor. Projede yer alan dairelerin fiyatları 600 bin TL ile 3 milyon TL arasında, home ofis fiyatları ise 475 bin TL ile 1 milyon 585 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Sinpaş Finans Şehir Özellikleri

Genel

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Restoran Cafe Sauna Sinema Salonu Müzik odası Çocuk oyun alanları

Spor

Açık yüzme havuzu Kapalı yüzme havuzu Basketbol Futbol Tenis Fitness merkezi Çocuk yüzme havuzu

Teknik

Asansör

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Sinpaş Finans Şehir haberleri