Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Sinpaş Gökorman

İstanbul Anadolu / Ümraniye

Sinpaş Gökorman Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Sinpaş Gökorman Hakkında

Sinpaş GYO tarafından Ümraniye'de, Şile yolunun yanı başında hayata geçirilen Sinpaş Gökorman'da 1+1'den 4+1'e kadar değişen tiplerde toplam 420 konuta yer veriliyor. Kasım 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlana Gökorman projesinde dairelerin büyüklükleri 48 metrekare ile 204 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Ümraniye bölgesinin en önemli yatırımcılarından Sinpaş GYO, yeni projesi Gökorman'da ön satışlara 29 Nisan Cumartesi günü başladı. Metroya yürüme mesafesinde, Ataşehir'e 10 dakika, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve TEM bağlantı yoluna ise birkaç dakika mesafede yükselen Sinpaş Gökorman projesi 22 Eylül 2017 Cuma günü düzenlenen lansmanla basın mensuplarının beğenisine sunuldu.

Biri 33 diğeri 27 katlı iki bloktan meydana gelen Sinpaş Gökorman projesinde toplam 420 konuta yer veriliyor. Yüzde 70'i 100 metrekareden büyük konutlardan oluşan Sinpaş Gökorman'da dairelerin metrekare birim fiyatları 6 bin TL ile 8 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. 330 milyon TL'lik yatırımla inşa edilen projeden daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 10 oranında indirim fırsatı sunuluyor. Peşin ödemelerde yüzde 20 indirim avantajından da yararlanılabilen proje fiyatlar ise 359 bin TL ile 1 milyon 665 bin TL arasında değişiyor. Kasım 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projenin ödeme planına göre; yüzde 5 peşinat, 3. ve 12. ayda yüzde 10 ve 15'lik iki ara ödeme, teslimde yüzde 35 ödeme yapanlar kalan bedeli sıfır faizle 60 ay vade imkanından yararlanarak ödeyebiliyor.

Şile yolu üzerinde inşa edilen Sinpaş Gökorman projesi sunduğu doğayla iç içe yaşamın yanı sıra yüksek prim fırsatıyla da dikkat çekiyor. Konut yatırımcısına ideal bir yatırım fırsatı sunan proje, şeffaf oda sistemiyle sakinlerine geniş bir orman manzarası vadediyor.

Sinpaş Gökorman Özellikleri

Genel

Kapalı Otopark Bahçe Park

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Çocuk oyun alanları

Spor

Açık yüzme havuzu Çocuk yüzme havuzu

Teknik

Asansör

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Sinpaş Gökorman haberleri