Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Strada Bahçeşehir

İstanbul Avrupa / Başakşehir

Strada Bahçeşehir Resimleri

Strada Bahçeşehir Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Strada Bahçeşehir İç Resimleri


Strada Bahçeşehir Plan ve krokileri

Strada Bahçeşehir Hakkında

Akzirve Gayrimenkul Yatırım tarafından Bahçeşehir'de 105 dönümlük arazi üzerinde konumlandırılan Strada Bahçeşehir projesinde toplam 2 bin 500 konut ve 100'ün üzerinde cadde mağazası yer alıyor. 1,5 milyar TL yatırımla hayata geçirilen projede alanları 59 metrekare ile 243 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 4+1 dubleks tipinde konutlar bulunuyor.

Tamamlandığında yüzde 40-45 oranında prim yapacağı öngörülen Strada Bahçeşehir projesi toplamda 3 etaptan meydana geliyor. 8 blokta 747 konuttan oluşan ilk etabının 2016'nın son çeyreğinde satışa çıktığı Strada projesinde ilk teslimlerin Aralık 2018'de başlaması planlanıyor. Lansman öncesi dönemde 100'e yakın konutun satışlarının tamamlandığı projede ikinci ve üçüncü etapların birer yıl arayla teslim edilmesi planlanıyor.

İtalyanca 'cadde' anlamına gelen Strada ismi verilen proje, 'caddeli ev konsepti' ile yükseliyor. Toplam 475 metrekare inşaat alanına sahip olan Strada Bahçeşehir'de daire fiyatları KDV dahil 300 bin TL'den başlıyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere Nisan ayının sonuna kadar geçerli olacak sıfır faizle 60 ay vade fırsatı sunuluyor.

Yüzde 50'sinin sahiplerini bulduğu Strada Bahçeşehir'in basın toplantısında proje hakkında bilgi veren Akzirve CEO'su İbrahim Maasfeh, "Bahçeşehir bölgesi giderek artan değeriyle yatırımcıların ilgisini çekiyor. Bölgede 2011 yılında metrekare fiyatları bin 500 TL civarındayken, şu anda 4 bin TL’lere kadar çıkabiliyor. Bölge, 3. havalimanı bağlantı yolları ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne yakınlığı ile yatırım açısından avantajlar sunuyor" dedi.

Maasfeh ayrıca, 2019 yılında hizmete girmesi planlanan Mahmutbey – Bahçeşehir metro hattıyla birlikte Bahçeşehir bölgesine raylı sistemle ulaşımın da sağlanmış olacağını ve bu şekilde bölgede oturanların yeni bir ulaşım ağına sahip olacağını ve proje tamamlandığında yüzde 40-45 oranında prim yapmasını beklediklerini sözlerine ekledi.

Strada Bahçeşehir Özellikleri

Genel

Kapalı Otopark Bahçe Park Market Güneşlenme terası

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Restoran Cafe Sauna Çocuk oyun alanları

Spor

Açık yüzme havuzu Kapalı yüzme havuzu Basketbol Futbol Fitness merkezi Çocuk yüzme havuzu

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Strada Bahçeşehir haberleri