Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

TEM Avrasya Konutları

İstanbul Avrupa / Gaziosmanpaşa

TEM Avrasya Konutları Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

TEM Avrasya Konutları Hakkında

TOKİ ve Fuzul İnşaat işbirliğinde Gaziosmanpaşa'da hayata geçirilen TEM Avrasya Konutları projesinde 612 daire ve 17 dükkan bulunuyor. 18 bin 621 metrekarelik alanda yükselen TEM Avrasya Konutları'nda alanları 63 metrekare ile 162 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler yer alıyor. Projenin teslimlerine Haziran 2019'da başlanması öngörülüyor.

TOKİ ve Fuzul İnşaat ortaklığında Gaziosmanpaşa'da inşa edilen TEM Avrasya Konutları projesinin lansmanı geçtiğimiz günlerde düzenlendi. Lansman öncesi dönemde 15 bine yakın ön talep toplanan projenin satışlarına basın lansmanının ardından başlandı. Avrupa ve Asya kıtalarının tam ortasında yer alması sebebiyle yatırımcısına trafiksiz bir yaşam vadeden projede dairelerin metrekare birim fiyatları 5 bin TL olarak açıklandı.

Konut ve ticari birimlerin yanı sıra okul, spor merkezi ve camiye de yer verilecek olan TEM Avrasya Konutları projesinde daire fiyatları 450 bin TL'den başlayarak 1 milyon TL'ye kadar yükseliyor. Aile odaklı projede stüdyo ve 1+1 tipinde dairelere yer verilmiyor. 350 milyon TL hasılat beklentisiyle satışa çıkarılan TEM Avrasya Konutları projesinden banka kredisi ya da peşin ödemeyle konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 5 oranında indirim avantajı sunuluyor. 10 bin TL peşinat ödeyerek de ev satın alınabilen TEM Avrasya Konutları ödeme planına göre, yüzde 30 peşinat ödeyen yatırımcılara 24 ay vade farksız taksit imkanı sağlanıyor.

Tamamlandığında bölgenin yeni çekim merkezi olacağı öngörülen TEM Avrasya Konutları projesi Maslak'a 5 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 10 dakika, metroya ve GOP Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne 2 dakika, Atatürk Havalimanı'na 20 dakika mesafede inşa ediliyor.

TEM Avrasya Konutları Özellikleri

Genel

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Restoran Cafe Sauna Çocuk oyun alanları

Spor

Kapalı yüzme havuzu Fitness merkezi

Teknik

Asansör

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

TEM Avrasya Konutları haberleri