Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Tema İstanbul

İstanbul Avrupa / Küçükçekmece

Tema İstanbul Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Tema İstanbul Hakkında

Mesa, Artaş, Öztaş ve Kantur-Akdaş Ortak Girişim Grubu tarafından Atakent'te konumlandırılan Tema İstanbul projesinde hemen teslim satışlar sürüyor. Projede büyüklükleri 66 metrekare ile 202 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde toplam 3.531 konut bulunuyor.

Satışa çıktığı dönemden teslim sürecine kadar yatırımcısına yüzde 50'nin üzerinde prim sağlayan Tema İstanbul'da sınırlı sayıda dairenin satışı devam ediyor. Yüzde 5 peşinatla kolayca konut sahibi olunabilen projede; peşinat sonrası kalan bedelin yüzde 15 veya yüzde 45'lik kısmı bir yıl sonra ödeniyor. Kalan yüzde 50 veya yüzde 80 ise Ziraat Bankası'ndan 0,88 faiz oranıyla taksitlendiriliyor. Tema İstanbul'da 1+1 daireler 512 bin TL'den, 2+1 daireler 677 bin TL'den, 3+1 daireler 620 bin TL'den, 4+1 daireler ise 1 milyon 113 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcıların beğenisine sunuluyor.

Yaklaşık 10 bin kişiye ev sahipliği yapan dev projede konutların yanı sıra Türkiye’nin en büyük temalı eğlence parkı, ticari alanlar, oteller, sosyal buluşma ve etkinlik alanları da yer alıyor. Arazisinin yüzde 85'i peyzaja ayrılan Tema İstanbul'un sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, yürüyüş ve bisiklet parkurları, biri kapalı olmak üzere 6 adet yüzme havuzu, fitness center, kapalı ve açık spor alanları ve tenis kortları bulunuyor. Türkiye’nin ilk master planlı özel sektör gayrimenkul projesi Tema İstanbul’da 1+1 daireler 1.200 TL'den, 2+1 daireler 1.800 TL'den, 3+1 daireler 2.500 TL'den kiraya verilebiliyor.

Tema İstanbul Özellikleri

Genel

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Görüntülü İnterkom Güvenlik Kamerası

Sosyal

Restoran Cafe Sauna Çocuk oyun alanları

Spor

Açık yüzme havuzu Kapalı yüzme havuzu Basketbol Futbol Tenis Fitness merkezi Çocuk yüzme havuzu

Teknik

Asansör

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Tema İstanbul haberleri