Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Tempo City

İstanbul Avrupa / Kağıthane

Tempo City Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Tempo City Hakkında

Sur Yapı tarafından Kağıthane'de inşa edilen Tempo City'de 217 konut ve toplam alanları 5 bin metrekare olan 17 ticari birime yer veriliyor. 40 bin metrekarelik inşaat alanına sahip olan proje, 7 bin 782 metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. Alanları 61 metrekare ile 193 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde dairelerin yer aldığı Sur Yapı Tempo City'de teslimlerin Temmuz 2019'da başlayacağı öngörülüyor.

Sur Yapı'nın en yeni projesi olan Tempo City'nin satışlarına geçtiğimiz günlerde başlandı. Kağıthane'nin en hızlı prim yapan lokasyonlarından Cendere Caddesi üzerinde yükselen proje, satışa çıktığı günden itibaren büyük bir ilgi gördü. Ön talep toplama sürecinde Sur Yapı Kağıthane olarak tanıtılan projenin adı ise Sur Yapı Tempo City olarak belirlendi.

Şirketin Kağıthane'deki bir diğer projesi olan Axis İstanbul'un yan parselinde konumlandırılan Tempo City Kağıthane'de fiyatlar da belli oldu. Peşin ve banka kredili ödemelerde lansmana özel sunulan yüzde 10'luk indirime ek yüzde 10 indirim fırsatının daha sunulduğu Tempo City projesinde konut fiyatları 697 bin TL ile 1 milyon 600 bin TL arasında değişiklik gösteren fiyatlarla yatırımcıya sunuluyor.

Sur Yapı'nın "Olur olur bal gibi olur" kampanyası kapsamında satışa çıkarılan projeden konut sahibi olmak isteyenler sıfır peşinat ve sıfır faizle 60 ay vade imkanından da yararlanabiliyor. Tempo City ödeme planı kapsamında, projeden taksitle ev satın almak isteyen yatırımcılara hiç peşinatsız 0,45 faiz oranıyla 120 ay, 0,74 faiz oranıyla 180 ay, 0,79 faiz oranıyla ise 240 ay vade imkanı sağlanıyor.

Bu yıl açılması planlanan Kabataş-Mahmutbey Metro Hattı'na 700 metre uzaklıkta inşa edilen Sur Yapı Tempo City projesi; bağlantı yolları ile Levent ve Mecidiyeköy’e 5 dakika, yeni açılan tünellerle Beşiktaş ve Dolmabahçe’ye 10 dakika mesafede, Axis Kağıthane Avm ve Maslak bölgesine komşu konumda yer alıyor. Mega projelere yakınlığıyla da dikkat çeken Tempo City Kağıthane projesinden TEM'e 5 dakikada, Taksim'e ise sadece 7 dakikada ulaşılabiliyor.

Tempo City Özellikleri

Genel

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Restoran Cafe Sauna Çocuk oyun alanları

Spor

Kapalı yüzme havuzu Fitness merkezi

Teknik

Asansör

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Tempo City haberleri