Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Tempoint

İstanbul Avrupa / Sultangazi

Tempoint Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Tempoint Hakkında

Nata Holding ve Gül Proje ortaklığının Sultangazi'de inşa ettiği Tempoint projesinde toplam 444 rezidans ve 468 konut olmak üzere 912 daire ile 270 ticari birime yer veriliyor. 74 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan projede alanları 55 metrekare ile 202 metrekare arasında değişiklik gösteren stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler yer alıyor. Gül Proje Tempoint'te teslimlere 2019'un ikinci çeyreğinde başlanacağı öngörülüyor.

Tamamlandığında yüzde 100 oranında prim yapacağı tahmin edilen Tempoint projesinde ön satışlar Mart ayında başladı. Lansman öncesi dönemde konut yatırımcısından büyük rağbet gören projede satışların yüzde 20'si iki ay içerisinde tamamlandı. 885 milyon TL'lik yatırımla yükselecek olan Tempoint projesinde lansman fırsatları devam ediyor.

Hem son kullanıcıya hem de yatırımcıya hitap eden Gül Proje Tempoint projesinde dairelerin metrekare birim fiyatları 4 bin 100 TL'den başlangıç gösteriyor. Tüm rezidansların stüdyo tipinde, konutların ise 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlandığı Tempoint'te daireler 287 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcıya sunuluyor. Yüzde 5 peşinatla ev sahibi olunabilen projede sıfır faizle 36 ay vade imkanından da yararlanılabiliyor. Banka kredili ve peşin ödemelerde ise yüzde 20 oranında indirim yapılıyor.

İstanbul'da iş dünyasının kalbinin attığı Maslak'a 5 dakika, Atatürk Havalimanı'na ise 15 dakika uzaklıkta bulunan Tempoint projesi iş ve yaşam merkezlerine yakınlığının yanı sıra ulaşım arterlerine olan mesafesiyle de yatırımcısına trafiksiz bir yaşam vadediyor. TEM'in yanı başında inşa edilen Tempoint projesi önümüzdeki günlerde hizmete açılması planlanan metro hattına 150 metre mesafede konumlandırılıyor.

Yüzde 60'ı yeşil alanlara ayrılan projenin basın lansmanında projeyle ilgili bilgi veren Gül Proje Yönetim Kurulu Başkanı Metin Gül, "Sultangazi bulunduğu bölge nedeniyle İstanbul’un adeta kalbinde yer alıyor. Projemizde kaçırılmayacak bir fiyat ile satışa çıktık. Yatırımcılar ve ev sahipleri için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyoruz" dedi.

Tempoint Özellikleri

Genel

Kapalı Otopark Bahçe Park Market Güneşlenme terası

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Restoran Cafe Sauna Sinema Salonu Çocuk oyun alanları

Spor

Açık yüzme havuzu Basketbol Futbol Fitness merkezi

Teknik

Asansör

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Tempoint haberleri