Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Teras Kule

İstanbul Anadolu / Kartal

Teras Kule Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Teras Kule Hakkında

Dap Yapı'nın Kartal'da hayata geçirdiği yeni projesi Teras Kule'de 364 rezidans, 25 ofis ve 11 ticari birime yer veriliyor. 70 bin metrekarelik inşaat alanına sahip olan DAP Teras Kule projesinde alanları 38 metrekare ile 281 metrekare aralığında değişen stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Projenin Temmuz 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

İstanbul'un en hızlı değerlenen lokasyonları arasında başı çeken Kartal'da konumlandırılan Teras Kule projesi 500 milyon TL'lik yatırımla inşa ediliyor. 70 bin metrekarelik inşaat alanına sahip olan DAP Teras Kule projesi kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında DAP YAPI imzasıyla yükseliyor. Tamamlandığında bölgesinin en farklı mimarisine sahip olacak Teras Kule'de daireler 100 metrekareyi bulan geniş teraslara sahip olmalarıyla dikkat çekiyor.

Lansmana özel avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla satışa çıkan DAP Teras Kule Kartal projesinde dairelerin metrekare birim fiyatları 6 bin 600 TL'den başlangıç gösteriyor. Daire fiyatlarının 350 bin TL'den başladığı projeden peşin ödemeyle konut sahibi olanlara yüzde 20 oranında indirim fırsatı sunuluyor. Ayda 2 bin 200 TL'den başlayan taksitlerle ev satın alınabilen Teras Kule'nin ödeme planına göre, yatırımcılar yüzde 5 peşinatla 120 ay vade farksız ödeme fırsatından da yararlanabiliyor.

Toplam 400 bağımsız üniteden ve iki bloktan oluşan Teras Kule'nin basın lansmanında projeyle ilgili bilgi veren DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, Teras Kule projesinin de diğer DAP Yapı projelerinde olduğu gibi büyük oranda prim yapacağını belirterek, "Teras Kule'de metrekare birim fiyatlarını lansmana özel 6 bin 600 TL'den başlattık. Ancak 3-4 yıl içerisinde Kartal ve Maltepe bölgesinde fiyatları 10-12 bin TL olacağını tahmin ediyoruz. Bu nedenle Teras Kule'ye prim yapacak yatırımcıların yüzde 100 oranında kazanacağını düşünüyoruz" dedi.

Teras Kule Özellikleri

Genel

Deniz Manzarası Adalar Manzarası Kapalı Otopark Bahçe Park Market Güneşlenme terası

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Restoran Cafe Sauna Çocuk oyun alanları

Spor

Açık yüzme havuzu Kapalı yüzme havuzu Basketbol Fitness merkezi

Teknik

Asansör

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Teras Kule haberleri