Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Topkapı Evleri

İstanbul Avrupa / Zeytinburnu

Topkapı Evleri Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Topkapı Evleri Hakkında

Sur Yapı'nın Topkapı'da hayata geçirdiği Sur Yapı Topkapı Evleri projesinde alanları 49 metrekare ile 456 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere ve büyüklükleri 38 metrekare ile 760 metrekare arasında değişiklik gösteren dükkanlara yer veriliyor. Toplam 224 daire ve 29 ticari birimden oluşan Sur Yapı Topkapı Evleri'nin Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Türkiye'nin dört bir yanında binlerce aileyi ev sahibi yapan Sur Yapı, yeni projesi için İstanbul'un en değerli yaşam ve yatırım alanlarından Topkapı'yı seçti. Şirketin, Topkapı Evleri adını verdiği yeni projesinin ön satışlarına geçtiğimiz günlerde başlandı. "İstanbul’un Hayata Açılan Kapısı" sloganıyla lanse edilen Sur Yapı Topkapı Evleri hakkında açıklamada bulunan Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, "Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında hayata geçirdiğimiz Topkapı Evleri projemizde 44 adet 1+1, 73 adet 2+1, 80 adet 3+1, 27 adet ise 4+1 tipinde olmak üzere 56 farklı tipte konut yer alıyor. Satış işlemlerini Axis İstanbul satış ofisimizden gerçekleştirdiğimiz Sur Yapı Topkapı Evleri'nde lansmana özel metrekare birim fiyatları 8 bin TL seviyesinde. Projeden vadeyle konut sahibi olmak isteyenlere sıfır faizle 60 ay taksit imkanı da sunuyoruz" diye konuştu.

300 milyon TL yatırımla yükselen Sur Yapı Topkapı Evleri projesinde konut fiyatları 448 bin TL ile 2 milyon 315 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Lansmana özel yüzde 10 indirim avantajıyla ön satışa çıkan projeden aylık 4 bin 596 bin TL'den başlayan taksitlerle konut sahibi olunabiliyor. Tamamı peşin ödemelerde lansman indirimine ek yüzde 10 indirimin daha uygulandığı Sur Yapı Topkapı Evleri ödeme planına göre; banka kredisiyle konut satın almak isteyenlere 0,45 faiz oranıyla 120 ay vade imkanı da sağlanıyor.

Az katlı mimarisi ve geniş sosyal olanaklarıyla yatırımcının dikkatini çeken Sur Yapı Topkapı Evleri projesi lokasyonuyla da fark yaratmaya hazırlanıyor. İstanbul'un en merkezi iş ve yaşam alanlarından biri olan Topkapı'da konumlandırılan Sur Yapı Topkapı Evleri; metrobüs, Marmaray ve Davutpaşa Metro istasyonuna yürüme mesafesinde yer alıyor. Koç Üniversitesi'nin yanı başında inşa edilen Topkapı Evleri, yatırımcısına yüksek oranda prim vadediyor.

Topkapı Evleri Özellikleri

Genel

Deniz Manzarası Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Restoran Cafe Çocuk oyun alanları

Teknik

Asansör

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Topkapı Evleri haberleri