Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Vadistanbul Bulvar

İstanbul Avrupa / Sarıyer

Vadistanbul Bulvar Resimleri

Vadistanbul Bulvar Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Vadistanbul Bulvar İç Resimleri


Vadistanbul Bulvar Plan ve krokileri

Vadistanbul Bulvar Hakkında

Artaş İnşaat ve İnvest İnşaat'ın Evyap'ın Ayazağa'daki arazisi üzerinde hayata geçirdiği Vadistanbul'un Bulvar etabı 86 bin metrekarelik arazide inşa edildi. Teslimleri geçtiğimiz günlerde tamamlanan Vadistanbul Bulvar'da alışveriş merkezi, ofisler, cafe ve restoranlar ile 5 yıldızlı bir otel yer alıyor.

Toplam 1 milyon 350 bin metrekarelik inşaat alanına sahip olan Vadistanbul projesinin ikinci etabı olarak yükselen Vadistanbul Bulvar'da ofislerin teslimlerine Ağustos 2016'da, dükkanların teslimlerine ise Mart 2017'de başlandı. Cadde mağazaları, alışveriş merkezi, ofis alanları, cafe ve restoranlardan meydana gelen Vadistanbul Bulvar'da 5 yıldızlı bir otel de bulunuyor.

Türkiye’nin en büyük ofis kompleksi olarak inşa edilen Vadistanbul Bulvar'da satışlar Şubat 2014'te başladı. Satışa çıktığı günden itibaren yerli ve yabancı yatırımcının ilgi odağı haline gelen proje, yatay düzlemde her türlü yaşam fonksiyonlarını içinde barındıran ilk ve tek karma proje olarak öne çıkıyor. Toplam 300 bin metrekarelik ofis alanına sahip olan Vadistanbul Bulvar'da 6 bin araçlık otopark alanı bulunuyor.

Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde Avrupa’nın en iyi AVM ve ofis projesi olarak ödüllendirilen Vadistanbul Bulvar'da ofis fiyatları 398 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Banka kredisiyle ofis veya dükkan sahibi olunabilen projenin satış ve pazarlamasını Jones Lang LaSalle (JLL) yürütüyor. Her türlü yaşam fonksiyonlarını içinde barındıran Türkiye’nin ilk ve tek karma projesi olarak öne çıkan Vadistanbul’un ofis, alışveriş caddesi, AVM ve otelden oluşan Bulvar etabından Megastar Tarkan da bir ofis katı satın aldı.

Vadistanbul Bulvar Özellikleri

Genel

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Restoran Cafe

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Vadistanbul Bulvar haberleri