Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Vadistanbul Park

İstanbul Avrupa / Sarıyer

Vadistanbul Park Resimleri

Vadistanbul Park Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Vadistanbul Park Plan ve krokileri

Vadistanbul Park Hakkında

Artaş İnşaat ve İnvest İnşaat'ın Evyap'ı Maslak Ayazağa'daki arazisi üzerinde hayata geçirdiği Vadistanbul projesinin son etabı Vadistanbul Park'ta teslimlerin Aralık 2017'de başlayacağı öngörülüyor. Büyüklükleri 76 metrekare ile 265 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tiplerinde tasarlanmış toplam 804 konutun yer aldığı projede; konutların yanı sıra 120 bin metrekarelik ofis, 22 bin metrekarelik home ofis ve 22 bin metrekarelik mağaza alanı da yer alıyor.

Yatırımcısına yüzde 35 oranında prim sağlayacağı öngörülen Vadistanbul Park etabında satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Satışlarına geçtiğimiz yıl başlanan Vadistanbul Park'ta dairelerin fiyatları 823 bin 710 TL ile 3 milyon 28 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Emlak Konut GYO öncülüğünde başlatılan "Güçlü türkiye için birlik vakti" kampanyası kapsamında projeden daire sahibi olmak isteyenlere, sıfır faizle 36 ay, 0,35 faiz oranıyla 60 ay, 0,65 faiz oranıyla ise 120 ay vade imkanı sunuluyor.

Türkiye'nin içinden özel havaray hattı geçen ilk projesi olarak yükselen Vadistanbul'un Park etabı hakkında bilgi veren Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, "Vadistanbul Park’ı uzun zamandır bekleyen bir müşteri kitlemiz vardı. Ciddi anlamda talep aldığımızı söyleyebiliriz. Bu etabımızın en önemli ayrıcalığı; teslimler başladığında Vadistanbul’un Bulvar etabındaki tüm donatıların faaliyete geçmiş ve yaşayan bir kent merkezi haline gelmiş olmasıdır. Projemizi konumlandırdığımız Ayazağa bölgesi Vadistanbul ile, Büyükdere Caddesi, İstiklal Caddesi ve Nişantaşı gibi çekim merkezlerinin alternatifi olacak. Burası, İstanbul’un tüm ulaşım akslarının kesiştiği bir nokta. TEM Otoyolu’nun bitişiğinde, üçüncü çevreyolu, Havalimanı ve köprü yoluna çok yakın bir mesafede. Vadistanbul, bu konumuyla birlikte son derece önem kazanan Ayazağa bölgesinin yeni çehresini oluşturacak bir proje olacak" diye konuştu.

Vadistanbul Park Özellikleri

Genel

Kapalı Otopark Bahçe Park Market Güneşlenme terası

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Restoran Cafe Sauna Çocuk oyun alanları

Spor

Kapalı yüzme havuzu Basketbol Futbol Fitness merkezi Çocuk yüzme havuzu

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Vadistanbul Park haberleri