Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Vaditepe Bahçeşehir

İstanbul Avrupa / Başakşehir

Vaditepe Bahçeşehir Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Vaditepe Bahçeşehir Hakkında

KİPTAŞ imzasıyla Başakşehir'de inşa edilen Vaditepe Bahçeşehir projesinde alanları 121 metrekare ile 338 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış toplam 4 bin konut bulunuyor. Vaditepe Bahçeşehir'de hemen teslim satışlar devam ediyor.

Satışa çıktığı günden bu yana yatırımcılarına yüksek oranda kar sağlayan Vaditepe Bahçeşehir projesinde satışlar devam ediyor. Bahçeşehir'in en değerli arazilerinden birinde inşa edilen Vaditepe Bahçeşehir, 284 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılıyor. Konutların yanı sıra 25 bin metrekarelik ticari alana da yer verilen projede; 3+1 daireler 639 bin 826 TL ile 683 bin 852 TL arasında, 4+1 daireler ise 635 bin 679 TL ile 837 bin 786 TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Peşin alımlarda yüzde 20 indirim avantajından yararlanılabilen Vaditepe Bahçeşehir'den daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 10 peşinatla vade farksız 60 ay vade imkanı sunuluyor.

TEM Otoyolu'na 1 kilometre mesafede konumlandırılan Vaditepe Bahçeşehir, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu, Çevreyolu ve bağlantı yollarının yanı sıra Marmaray, metro hattı, 3. Havalimanı gibi projelerin kesişim noktasında yer alıyor. Yatırımcısına yüksek oranda prim vadeden projenin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, tenis kortu, yürüyüş parkuru, basketbol sahası, kafe, restoran, market, fitness merkezi, kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı ve sauna bulunuyor.

Vaditepe Bahçeşehir Özellikleri

Genel

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Restoran Cafe Sauna Çocuk oyun alanları

Spor

Kapalı yüzme havuzu Basketbol Tenis Fitness merkezi Çocuk yüzme havuzu

Teknik

Asansör

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum