Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Vadiyaka Başakşehir

İstanbul Avrupa / Başakşehir

Vadiyaka Başakşehir Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Vadiyaka Başakşehir Hakkında

Fuzul Yapı tarafından Başakşehir'de yükselen Vadiyaka projesinde büyüklükleri 109 metrekare ile 185 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde tasarlanmış toplam 361 konut bulunuyor. Konutların yanı sıra 56 dükkanın da yer aldığı Vadiyaka'da hemen teslim satışlar sürüyor.

İstanbul'un değer kazanmaya devam eden lokasyonlarından Başakşehir'de 17 bin 609 metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen Vadiyaka projesi 5 bloktan meydana geliyor. 16 katlı tek blok ve 13 katlı üç bloktan meydana gelen Vadiyaka'da dairelerin satışları devam ediliyor. Dükkan satışlarının tamamlandığı Vadiyaka'da 2+1 daireler 516 bin TL ile 549 bin TL arasında, 3+1 daireler 680 bin TL ile 820 bin TL arasında, 4+1 daireler ise 911 bin TL ile 1 milyon 39 bin TL arasında değişen fiyatlarla sahiplerini bekliyor. "Düşünme taşın" kampanyası kapsamında vade farksız 60 ay taksit imkanı sunulan Vadiyaka projesi yatırımcılarına yüksek oranda prim vadediyor.

Bölgenin ilk ve tek alışeriş merkezi olan Olimpa AVM'ye ve Başakşehir'in yeni kent meydanına yakınlığıyla dikkat çeken Vadiyaka; Şehir Hastanesi’ne 1 dakika, Başakşehir metro istasyonuna 2 dakika, Botanik Parkı’na 5 dakika mesafede bulunuyor. Aidatların 225 TL seviyesinde olduğu Vadiyaka'nın sosyal donatı alanları arasında kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı, fitness merkezi, kapalı otopark ve yürüyüş parkuru yer alıyor.

Vadiyaka Başakşehir Özellikleri

Genel

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Restoran Cafe Sauna Çocuk oyun alanları

Spor

Kapalı yüzme havuzu Fitness merkezi

Teknik

Asansör

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Vadiyaka Başakşehir haberleri