Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Yeniköy Konakları

İstanbul Avrupa / Eyüp

Yeniköy Konakları Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Yeniköy Konakları Hakkında

Yeni Yapı tarafından Eyüp'te inşa edilen Yeniköy Konakları'nda toplam 380 daire yer alıyor. Konutların yanı sıra ticari birimlerin de yer aldığı proje, 35 bin 856 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılıyor. Nisan 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Yeniköy Konakları projesinde alanları 85 metrekare ile 205 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler bulunuyor.

Emlak Konut GYO'nun "Güçlü Türkiye için Birlik Vakti" kampanyası kapsamında satışa sunulan projelerden Yeniköy Konakları, konut yatırımcısının büyük ilgisiyle karşılaştı. Bir haftalık süreçte yüzde 22'lik satışların tamamlandığı Yeniköy Konakları projesinde inşaat çalışmaları ise Nisan ayı itibarıyla başladı.

Lokasyonuyla fark yaratmaya hazırlanan Yeniköy Konakları projesi; Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve TEM bağlantılarına oldukça yakın bir alanda konumlandırılıyor. Türk Telekom Arena Stadı'na, Hasdal Kavşağı'na, AKOM'a ve Maslak'a kolayca ulaşım imkanı sunan Yeniköy Konakları projesi 3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli'nin çıkış noktasında yer alıyor.

Daire fiyatlarının 650 bin TL ile 1 milyon 769 bin TL arasında değişiklik gösterdiği Yeniköy Konakları projesinden konut sahibi olmak isteyenlere; yüzde 10 peşinat ve yüzde 10 ara ödeme sonrasında, kalanını 120 aya kadar banka kredisi kullanarak tamamlama imkanı sunuluyor. Peşin ödemelerde yüzde 10 oranında indirim fırsatının sunulduğu Yeniköy Konakları projesi toplam 10 bloktan meydana geliyor. Projenin öncelikli olarak satışa çıkarılan 4 bloğundaki dairelerin satışları devam ediyor.

Yeniköy Konakları Özellikleri

Genel

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Restoran Cafe Çocuk oyun alanları

Teknik

Jeneratör

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Yeniköy Konakları haberleri