Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Yeşilce Aydos

İstanbul Anadolu / Pendik

Yeşilce Aydos Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Yeşilce Aydos Hakkında

KİPTAŞ imzasıyla Pendik'te inşa edilen Yeşilce Aydos projesinde alanları 83 metrekare ile 130 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1 ve 3+1 tiplerinde tasarlanmış toplam 331 konut bulunuyor. Yeşilce Aydos'un Haziran 2020'de tamamlanarak sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Lansman öncesi dönemde satışlarının üçte biri tamamlanan Yeşilce Aydos projesi İstanbul'un hızla değer kazanan lokasyonlarından Pendik'te inşa ediliyor. Aydos Ormanı'na yakınlığıyla dikkat çeken Yeşilce Aydos, yatırımcılarına şehrin merkezinde doğayla iç içe bir yaşam vadediyor.

Lansmana özel avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla satışa sunulan Yeşilce Aydos projesinden konut sahibi olmak isteyenlere; vade farksız 36 ay taksit imkanı sunuluyor. Yüzde 10 peşinat ödeyerek daire satın alınabilen projede; 0,87 faiz oranıyla 120 ay vade imkanından da yararlanılabiliyor. 23 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen 10 bloktan meydana gelen Yeşilce Aydos'ta 2+1 daireler 284 bin 280 TL'den, 3+1 daireler ise 449 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcıların beğenisine sunuluyor.

Yatırımcısına yüksek oranda prim sağlayacağı öngörülen Yeşilce Aydos projesi TEM, E-5 ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na 5 dakika, metroya 3 dakika, Yüksek Hızlı Tren'e ve İDO'ya ise 7 dakikalık mesafede yer alıyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, fitness salonu, Türk hamamı, sauna, buhar odası, kapalı otopark ve yürüyüş yolları bulunuyor.

Yeşilce Aydos Özellikleri

Genel

Kapalı Otopark Bahçe Park

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Sauna Çocuk oyun alanları

Spor

Fitness merkezi

Teknik

Asansör

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Yeşilce Aydos haberleri