Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Yeşilyaka

İstanbul Avrupa / Büyükçekmece

Yeşilyaka Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Yeşilyaka Hakkında

Mesa Mesken ve Nurol'un Büyükçekmece'de hayata geçirdiği Yeşilyaka projesi 320 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa ediliyor. Toplam 168 villadan oluşan projenin Eylül 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor. Tüm villaların 5+2 tipinde tasarlandığı Yeşilyaka projesinde A tipindeki villalar 369, B tipindeki villalar 379 metrekare büyüklüğünde tasarlandı.

Sakinlerine şehrin yanı başında doğayla iç içe bir yaşam vadeden Yeşilyaka projesinde villaların satışlarına geçtiğimiz yıl başlandı. Özel bahçeli villaları, ortak yeşil alanları, korusu, göleti ve sosyal olanaklarıyla yatırımcılarına yüksek standartlarda bir yaşam ve karlı bir yatırım fırsatı sunan Yeşilyaka'da iki farklı tipte tasarlanan konutların büyük bir kısmı sahiplerini buldu.

Her villanın bir dönümlük arazi üzerine kurulduğu Yeşilyaka projesi toplam 3 etaptan meydana geliyor. İlk etap teslimlerine Ekim 2017'de başlanması öngörülen Yeşilyaka'da villa fiyatları 2 milyon 687 bin TL ile 4 milyon 590 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Peşin ödemelerde yüzde 15'lik indirimden yararlanılabilen Yeşilyaka'dan vadeli ödemeyle konut sahibi olmak isteyenlere; yüzde 20 peşinat ve iki ara ödemeyle 36 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

Türkiye'nin ilk Designer Outlet'i Luxury Designer Outlet'e komşu olarak yükselen Yeşilyaka projesi Maslak-Levent’e 30 dakika, Atatürk Havalimanı’na 20 dakika, Mall of İstanbul’a 15 dakika, Büyükçekmece Marina, Marmara Park ve Akbatı AVM’ye 10 dakika mesafede konumlandırılıyor.

İlk teslimlerine sayılı günler kalan Yeşilyaka'da ikinci etap teslimlerinin Mart 2018'de, üçüncü etap teslimlerinin ise Temmuz 2018'de başlaması planlanıyor.

Yeşilyaka Özellikleri

Genel

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Çocuk oyun alanları

Spor

Açık yüzme havuzu Fitness merkezi

Teknik

Asansör

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Yeşilyaka haberleri